Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Amount
tr: Miktar

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Apply
tr: Uygula

en: Order #
tr: Sipariş no

en: Delete selected
tr: Seçileni sil
