Robokassa Merchant (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: Amount
fr: Montant

en: Payments
fr: Paiements

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Apply
fr: Appliquer

en: Order #
fr: Commande #

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés

en: Enrolled
fr: Inscrit

en: Pay now
fr: Payer maintenant

en: Settings has been saved.
fr: Les paramètres ont été sauvegardés.
