Robokassa Merchant (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Amount
lt: Suma

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order #
lt: Užsakymas #
