RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: yes
ast: Sí

en: disabled
ast: desactiváu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: no
ast: non

en: Global settings
ast: Preferencies globales
