RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: yes
bg: да

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: no
bg: не

en: Global settings
bg: Общи настройки
