RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: yes
it: sì

en: disabled
it: disattivato

en: Confirm
it: Conferma

en: Content type settings
it: Impostazioni dei tipi di contenuto

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Select all
it: Seleziona tutto
