RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: yes
ps: هو

en: Confirm
ps: تاييد

en: no
ps: نه

en: Select all
ps: ټول ټاكل
