RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: yes
pt: sim

en: disabled
pt: desativado

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Content type settings
pt: Configurações por tipo de conteúdo

en: no
pt: não

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Select all
pt: Selecionar tudo

en: Deselect all
pt: Desmarcar todos

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Decline
pt: Recusar
