RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: yes
ru: да

en: disabled
ru: отключено

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Content type settings
ru: Настройки типов материалов

en: no
ru: нет

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Select all
ru: Выделить все

en: Deselect all
ru: Снять выделение со всего

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Decline
ru: Отклонить
