RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: yes
th: ตกลง

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: no
th: ไม่

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Select all
th: เลือกทั้งหมด
