RoboTagger (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: no
ug: ياق

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Suggestions
ug: تەكلىپلەر
