RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: yes
af: ja

en: Confirm
af: Bevestig

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Manual
af: Handleiding

en: Topic
af: Onderwerp

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: permissions
af: permissies
