RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: yes
be: так

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Disabled
be: Выключана

en: Content type settings
be: Налады тыпу змесціва

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: no
be: не

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Fields
be: Палі

en: Topic
be: Тэма

en: permissions
be: дазволы
