RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: yes
bo: ཡིན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: no
bo: མིན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
