RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: yes
ca: sí

en: Confirm
ca: Confirma

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Content type settings
ca: Paràmetres dels tipus de contingut

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Fields
ca: Camps

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Topic
ca: Tema

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: permissions
ca: permisos
