RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: yes
cs: ano

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: no
cs: ne

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Topic
cs: Téma

en: Automatic
cs: Automatické

en: permissions
cs: oprávnění
