RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: yes
cy: ie

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: no
cy: na

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Fields
cy: Meysydd

en: Topic
cy: Testun
