RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Topic
dz: གནད་དོན།
