RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: yes
el: ναι

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: no
el: όχι

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Fields
el: Πεδία

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Topic
el: Θέμα

en: Automatic
el: Αυτόματο
