RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: yes
et: jah

en: Confirm
et: Kinnita

en: Disabled
et: Keelatud

en: Content type settings
et: Sisutüübi seaded

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: no
et: ei

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Select all
et: Vali kõik

en: Topic
et: Teema

en: permissions
et: õigused
