RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: yes
eu: bai

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: no
eu: ez

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Topic
eu: Gaia

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: permissions
eu: baimenak
