RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Confirm
is: Vátta

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Vocabularies
is: Orðasøvn

en: Global settings
is: Globalar setingar

en: Topic
is: Evni
