RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: yes
gu: હા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો
