RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: yes
hu: igen

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Content type settings
hu: Tartalomtípus beállításai

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: no
hu: nem

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Fields
hu: Mezők

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Deselect all
hu: Minden kiválasztás megszüntetése

en: Manual
hu: Kézi

en: Topic
hu: Témakör

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Decline
hu: Elutasítás

en: permissions
hu: jogosultságok
