RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: yes
ja: はい

en: Confirm
ja: 確認

en: Disabled
ja: 無効

en: Content type settings
ja: コンテンツタイプ設定

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: no
ja: いいえ

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Fields
ja: フィールド

en: Select all
ja: 全て選択

en: Manual
ja: 手動

en: Topic
ja: トピック

en: Automatic
ja: 自動

en: permissions
ja: 権限
