RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Suggestions
kn: ಸಲಹೆಗಳು

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು

en: permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು
