RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: yes
lt: taip

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: no
lt: ne

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Topic
lt: Tema
