RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: yes
nl: ja

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Content type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: no
nl: nee

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Manual
nl: Handmatig

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Decline
nl: Afwijzen

en: permissions
nl: toegangsrechten
