RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: yes
pl: tak

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Content type settings
pl: Ustawienia typów zawartości

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: no
pl: nie

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Fields
pl: Pola

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Manual
pl: Ręczne

en: Topic
pl: Temat

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Decline
pl: Odrzuć

en: permissions
pl: uprawnienia

en: Use default settings
pl: Użyj ustawień domyślnych
