RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: yes
fa: بله

en: Confirm
fa: تایید

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: no
fa: خیر

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Fields
fa: میدانها

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Topic
fa: موضوع
