RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: yes
pt: sim

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Content type settings
pt: Definições do tipo de conteúdo

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: no
pt: não

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Fields
pt: Campos

en: Select all
pt: Selecionar todos

en: Topic
pt: Tópico

en: Automatic
pt: Automático

en: Decline
pt: Rejeitar

en: permissions
pt: permissões
