RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: yes
sk: áno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Content type settings
sk: Nastavenia typov obsahov

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: no
sk: nie

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Manual
sk: Manuálne

en: Topic
sk: Téma

en: Automatic
sk: Automatický

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Decline
sk: Odmietnuť
