RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: yes
sl: da

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Topic
sl: Tematika
