RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: yes
sq: po

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: no
sq: jo

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Topic
sq: Tema

en: permissions
sq: të drejtat
