RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: yes
tr: evet

en: Confirm
tr: Onayla

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Content type settings
tr: İçerik türü ayarları.

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: no
tr: hayır

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Topic
tr: Konu

en: Automatic
tr: Otomatik
