RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: yes
uk: так

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Content type settings
uk: Настроювання типів матеріалів

en: Vocabularies
uk: Словники

en: no
uk: ні

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Manual
uk: Вручну

en: Topic
uk: Тема

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Decline
uk: Відхилити

en: permissions
uk: повноваження

en: Enable logging
uk: Вести журнал
