RoboTagger (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: yes
am: አዎ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
