RoboTagger (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: yes
bs: da

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Fields
bs: Polja

en: Topic
bs: Tema
