RoboTagger (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: yes
da: ja

en: Confirm
da: Bekræft

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Content type settings
da: Indstillinger for indholdstype

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: no
da: nej

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Fields
da: Felter

en: Select all
da: Markér alt

en: Manual
da: Manuel

en: Topic
da: Emne

en: Automatic
da: Automatisk

en: Suggestions
da: Forslag

en: Decline
da: Afslå

en: permissions
da: tilladelser
