RoboTagger (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Topic
eo: Temo
