RoboTagger (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: yes
fi: kyllä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Content type settings
fi: Sisältötyypin asetukset

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: no
fi: ei

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Fields
fi: Kentät

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Topic
fi: Aihe

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Decline
fi: Hylkää

en: permissions
fi: käyttöoikeuksia
