RoboTagger (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: yes
fil: oo

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Topic
fil: Paksa
