RoboTagger (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: yes
fr: oui

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Content type settings
fr: Paramètres de type de contenu

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: no
fr: non

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Fields
fr: Champs

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Deselect all
fr: Tout désélectionner

en: Manual
fr: Manuel

en: Topic
fr: Sujet

en: Automatic
fr: Automatique

en: Decline
fr: Refuser

en: permissions
fr: droits

en: Use default settings
fr: Utiliser les paramètres par défaut

en: Send request
fr: Envoyer la demande
