RoboTagger (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: yes
gl: si

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Content type settings
gl: Axustes do tipo de contido

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: no
gl: non

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Fields
gl: Campos

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Topic
gl: Tema

en: Automatic
gl: Automático

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: permissions
gl: permisos
