RoboTagger (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: yes
he: סוגים

en: Confirm
he: אישור

en: Disabled
he: מושבת

en: Content type settings
he: הגדרות סוג תוכן

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: no
he: לא

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Select all
he: בחר הכל

en: Topic
he: נושא

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Decline
he: דחייה
