RoboTagger (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: yes
hy: այո

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: no
hy: ոչ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Topic
hy: Թեմա
