RoboTagger (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: yes
jv: ya

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: no
jv: ora

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Fields
jv: Field

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Topic
jv: Topik
