RoboTagger (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: yes
ka: დიახ

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Content type settings
ka: კონტენტის ტიპის პარამეტრები

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: no
ka: არა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა
