RoboTagger (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: yes
kk: Иә

en: Confirm
kk: Растау

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Topic
kk: Тақырыпша
