RoboTagger (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Confirm
km: អះអាង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: no
km: ទេ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Topic
km: ប្រធានបទ
